Ödeme ve Teslimat – Soiley Türkiye

Ödeme ve Teslimat

01
Güvenli Ödeme
Ödemelerinizi Garanti Sanal Pos güvencesi ile kredi kartınızla yapabilir, Mng kargo kapıda ödeme seçeneğinden faydalanabilir veya banka hesabımıza eft olarak gerçekleştirebilirsiniz.
02
Özenli Paketleme
Siparişleriniz ekibimiz tarafından özel koruma malzemeleri kullanarak paketlenir. Sipariş sırasında yaşanabilecek her türlü hasardan firmamız sorumludur.
Image
03
Hızlı Teslimat
Gönderileriniz 24 saat içinde hazırlanarak maksimum 2 iş günü içerisinde MNG Kargo tarafından adresinize iletilir.
04
İade Garantisi
Ürününüzü siparişinizden sonraki 30 gün içerisinde hiçbir sebep göstermeksizin ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanarak iade edebilirsiniz.
Ücretsiz Teslimat
İade Garantisi
Güvenli Alışveriş

Memnuniyet Garantisi

Online ödemelerimiz Garanti Bankası güvencesi ve 3D Secure korumasıyla alınmaktadır. Siparişleriniz 24 saat içerisinde kargolanır ve MNG kargo tarafından teslim edilir. Kargonuzun sağlıklı bir şekilde ulaşması için ekibimiz özel koruma malzemeleri kullanarak güvenli paketleme hizmeti sunar. Kargo sürecinde takip numarası ve kargo hareketleri telefon numaranıza SMS olarak paylaşılır. Ayrıca kargo takip numaranız ile Kargo Takip adresinden kargonuzun durumunu kontrol edebilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğini tercih etmeniz durumunda ödemeniz MNG kargo kuryesi tarafından teslimat sırasında alınır. Güvenli ödeme ve teslimat imkanlarıyla siz de siparişinizi vererek Soiley ailesine katılabilirsiniz.